Hakkımda

İstanbul’da doğdum ve büyüdüm. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonomi Bölümü’nden mezun oldum. 2012 yılında Koç Üniversitesi’nde İş İdaresi üzerine Yüksek Lisans Eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda SMMM, Bağımsız Denetçi, CMA, CIA, CFSA ile SPK’nın İleri Düzey, Türev Araçları, Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme sertifikasyonlarına sahibim.

Mezun olduktan sonra, 3 yıl kadar aile işleriyle uğraştıktan ve askerliğimi tamamladıktan sonra 2001-2007 yılları arasında 7 yıl süreyle banka müfettişi olarak görev yaptım. 2007 yılı sonundan 2015 yılına kadar, 7 yıl boyunca İzocam’da muhasebe, yatırımcı ilişkileri ile bütçe ve raporlama sorumluluklarını içeren Şirket Muhasebe Müdürü pozisyonunda çalıştım. 01.01.2015 tarihinden bu yana İzocam’da Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyorum. Aynı zamanda Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyesiyim.

İş hayatında çoğu zaman karıştırılsa da pozisyonlar ve meslekler ayrı şeylerdir. Öğretmenlik, doktorluk, avukatlık gibi meslek ve pozisyonların örtüştüğü işler vardır. Pozisyonlar geçici, meslekler kalıcıdır. İktisatçı, muhasebeci ve denetçiliği içeren 3 farklı mesleğim bulunuyor. Bugünkü pozisyonum Genel Müdür Yardımıcısı olmasına karşılık, kendimi daha çok iktisatçı olarak tanımladığımı söyleyebilirim.

Dünya ve Türk mutfağı ile ilgiliyim. İş hayatı, ekonomi ile küçük öyküler alanlarında yazı denemelerim var. Evli ve bir kız çocuğu sahibiyim.